RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.

firanki gotowe

Pomysłów i natchnień do stworzenia interesującej aranżacji w oknie jesteśmy ...