RSS not configured

Facebook
RSS

W jaki sposób działa hurtownia medyczna

Komentowanie nie jest możliwe
lis - 15 - 2017
admin

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Zobacz
http://sklep.cezal.com.pl

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, jakie zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, oferując dużą gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których towary są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też firmy polskie, producenci następujących marek na przykład Poldent lub Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.

firanki gotowe

Pomysłów i natchnień do stworzenia interesującej aranżacji w oknie jesteśmy ...